Znajdujesz się/

Regulamin

1. Podczas procesu rejestracji każdy użytkownik zobowiązany jest podać prawidłowe dane, typu: imię, nazwisko, adres zamieszkania, nazwa firmy, NIP, itp.
2. Dodatkowo każdy z użytkowników może zostać poproszony przez administratora o przesłanie dokumentów rejestrowych firmy (warunek niezbędny do przyznania odroczonego terminu płatności)
3. Niezbędne jest podczas rejestracji podanie prawidłowego adresu e-mail Państwa konta pocztowego. Jest on konieczny do samego procesu rejestracji ja i potwierdzenia transakcji zakupu.
4. Po poprawnej rejestracji klient otrzymuje powiadomienie o założeniu nowego konta w serwisie.
5. Podanie nieprawidłowych bądź fałszywych danych podczas rejestracji konta będzie podstawą do usunięcia takiego konta z bazy danych przez administratora.
6. Nie sfinalizowanie zakupu po akceptacji zakupu w serwisie skutkować będzie zawieszeniem bądź usunięciem konta użytkownika.

Zamówienia i płatności

1. Kupowanie może się odbywać tylko na zasadach ustalonych przez administratora serwisu.
2. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i w większości przypadków nie zawierają podatku VAT
3. Ceny podane są w sposób widoczny przy każdym towarze są wiążąca w chwili składania zamówienia.
4. Do wszystkich zakupów wystawiamy paragony bądź faktury VAT.
5. Ceny oraz nazwy i cechy towarów są weryfikowane przy operacji kupowania.
6. Po złożeniu zamówienia do klienta wysyłany jest e-mail potwierdzający wpłynięcie zamówienia.
W przypadku braku potwierdzenia zamówienia prosimy o kontakt (mailowy lub telefoniczny).
7. Koszt wysyłki zależny jest od wybranego sposobu wysyłki i formy płatności.
8. Możliwe są następujące formy płatności:
– przedpłata na konto,
– gotówka przy odbiorze osobistym lub „za pobraniem” – kurierowi przy odbiorze towaru,
– przelew z odroczonym terminem płatności (o przyznaniu decyduje administrator sklepu na wniosek kupującego po wcześniej kilkukrotnych zakupach gotówkowych) warunkiem wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności jest brak zaległości płatniczych.

9. Klienci, którzy wybrali jako formę płatności przedpłatę na konto powinni zapłacić za zakupy na podstawie maila potwierdzającego złożenie zamówienia zawierającego listę zakupionych towarów oraz kwotę i numer Kanta bankowego.
10. Warunkiem realizacji zamówienia przy przedpłacie na konto jest przesłanie potwierdzenia wpłaty lub wpłynięcie na konto zapłaty za zamówiony towar.
11. Rabaty przyznawane są indywidualnie i są zależne od formy płatności i wartości zakupów oraz historii zakupów

Warunki wysyłki

Wysyłka kurierem
1.Wysyłki realizowane są w dni powszednie – od poniedziałku do piątku – do godz. 14-tej.
2. Na terenie Polski przesyłki doręczane są do zamawiającego zazwyczaj na drugi dzień po wysyłce. Przesyłki międzynarodowe mają charakter indywidualny co do kosztów i czasu doręczenia.
3. W przypadku przedpłaty na konto, paczka wysyłana jest następnego dnia roboczego po dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie bądź jeszcze tego samego dnia. Brak wpłaty w terminie 3 dni od zamówienia skutkować będzie anulowaniem takiego zamówienia.
4. W przypadku podania przez zamawiającego nieprawidłowego adresu dostawy oraz odebrania przesyłki pod wskazanym adresem przesyłkę uważa się za doręczoną, zaś koszt niedoręczonej przesyłki (koszt próby doręczenia, magazynowani i zwrotu) z winy zamawiającego obciąża zamawiającego.

Cennik przesyłek kurierskich:

Przesyłka pobraniowa – 30,75 brutto
Przesyłka po przedpłacie – 24,60 brutto
Przesyłka przy przelewie (termin) – 24,60 brutto

Odbiór osobisty
Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym potwierdzeniu terminu (telefonicznie bądź mailowo)
Odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie naszej firmy: Parczew, ul. Lipowa 66
Na miejscu jest możliwość zapłacenia gotówką bądź kartą płatniczą

Gwarancja

Na większość produktów dajemy gwarancję producenta której okres jest zależny od grupy produktowej oraz producenta. Gwarancji nie podlegają towary używane oraz produkty z grupy filtry.

Zwroty towarów i reklamacje

1. Zakupiony towary można zwrócić w terminie 14 dni od daty zakupu w przypadku kiedy będzie posiadał widoczną wadę uniemożliwiającą korzystanie z niego.
2. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe z nieprawidłowego montażu, nieodpowiedniego użytkowania zakupionych towarów.
3. Sklep nie przyjmuje zwrotów noszących ślady użytkowania. Przyjmowane są tylko zwroty towarów nieużywanych i w oryginalnym opakowaniu. Towar musi znajdować się w niezniszczonym, oryginalnym opakowaniu producenta, być kompletny i nie nosić śladu użytkowania
4. Towary uszkodzone podczas transportu nie podlegają zwrotowi. W takich przypadkach należy wszcząć procedurą reklamacyjną w firmie kurierskiej. Odbiorca zobowiązany jest do spisania protokołu uszkodzenia przesyłki zgodnie z wymogami firmy doręczającej i przesłania kopii protokołu na adres sklep@solvent-inks.pl . Reklamacje takie będą rozpatrywane i zależne od regulaminu firmy doręczającej.
5. Sklep nie przyjmuje przesyłek zwrotnych za pobraniem. Zwrot wartości zamówionego towaru zostanie przelany w ciągu 7 dni roboczych. Koszty wysyłki towaru do i od konsumenta nie podlega zwrotowi.
6. Wszystkie reklamacje wadliwego towaru wymagają zgłoszenia w formie pisemnej na formularzu reklamacyjnym. Towar wadliwy należy odesłać wraz z podpisanym formularzem reklamacyjnym na adres wskazany przez sklep.
7. Sklep może odstąpić od żądania odesłania wadliwego towaru.
8. Termin rozpatrywania reklamacji to 14 dni roboczych. Wyniki reklamacji mają formę pisemną bądź elektroniczną i zawierają propozycje rozwiązania problemu.

Polityka prywatności serwisu

1. Wszyscy użytkownicy serwisu pozostają anonimowi.
2. Informacje pozostawiane w serwisie mogą zostać opublikowane w serwisie.
3. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) serwis nie przetwarza danych osobowych oraz nie udostępnia ich osobom trzecim.
4. Wszystkie dane użytkowników serwisu służą do funkcjonowania i ulepszania funkcjonalności serwisu (mogą posłużyć do celów marketingowych samego serwisu)
5. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności serwisów współpracujących z naszym serwisem, a nie powiązanych kapitałowo z nami.

Dane rejestrowe sprzedawcy

ARTEL – Artur Saczuk
21-200 Parczew
ul. Lipowa 66
NIP 5391185324
REGON 431153603

Uwaga: Rejestracja i założenie konta jest równoznaczna z akceptacją regulaminu !!!