Znajdujesz się/

Gwarancja

Na większość produktów dajemy gwarancję producenta której okres jest zależny od grupy produktowej oraz producenta. Gwarancji nie podlegają towary używane oraz produkty z grupy filtry.

Zwroty towarów i reklamacje

1. Zakupiony towary można zwrócić w terminie 14 dni od daty zakupu w przypadku kiedy będzie posiadał widoczną wadę uniemożliwiającą korzystanie z niego.

2. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe z nieprawidłowego montażu, nieodpowiedniego użytkowania zakupionych towarów.

3. Sklep nie przyjmuje zwrotów noszących ślady użytkowania. Przyjmowane są tylko zwroty towarów nieużywanych i w oryginalnym opakowaniu. Towar musi znajdować się w niezniszczonym, oryginalnym opakowaniu producenta, być kompletny i nie nosić śladu użytkowania

4. Towary uszkodzone podczas transportu nie podlegają zwrotowi. W takich przypadkach należy wszcząć procedurą reklamacyjną w firmie kurierskiej. Odbiorca zobowiązany jest do spisania protokołu uszkodzenia przesyłki zgodnie z wymogami firmy doręczającej i przesłania kopii protokołu na adres sklep@solvent-inks.pl . Reklamacje takie będą rozpatrywane i zależne od regulaminu firmy doręczającej.

5. Sklep nie przyjmuje przesyłek zwrotnych za pobraniem. Zwrot wartości zamówionego towaru zostanie przelany w ciągu 7 dni roboczych. Koszty wysyłki towaru do i od konsumenta nie podlega zwrotowi.

6. Wszystkie reklamacje wadliwego towaru wymagają zgłoszenia w formie pisemnej na formularzu reklamacyjnym. Towar wadliwy należy odesłać wraz z podpisanym formularzem reklamacyjnym na adres wskazany przez sklep.

7. Sklep może odstąpić od żądania odesłania wadliwego towaru.

8. Termin rozpatrywania reklamacji to 14 dni roboczych. Wyniki reklamacji mają formę pisemną bądź elektroniczną i zawierają propozycje rozwiązania problemu.